Bluza Black Cat

90.30 129.00
Czas dostawy: 3 dni

Wysokiej jakości bawełniana bluza starannie zaprojektowana z myślą o najmłodszych. Idealne rozwiązanie na chłodniejsze dni.

Bluza jest wykonana z niesamowicie miękkiej bawełny, która dzięki specjalnemu czesaniu w trakcie produkcji jest niezwykle przyjemna w noszeniu.

 Wszystkie elementy bluzy są dobrane tak, aby zapewnić wygodę w ruchu i ciepło.

 • Krój bluzy jest oversize - a rękaw posiada szeroki mankiet, który umożliwia łatwe podwijanie, dzięki czemu bluza wystarcza na dwa rozmiary. 
 • Lekko wydłużony tył – chroni plecy przed zimnem, gdy dziecko jest w ruchu 
 • Naszywka kota na szczycie kaptura
 • Materiał: 90% bawełna, 10% poliester

Zaprojektowana i uszyta w Polsce.

  Projekt bluzy jest bardzo starannie przemyślany, dlatego wystarcza na dwa rozmiary. Nawet, gdy dziecko rośnie – bluza jest wciąż wygodna i komfortowa w noszeniu.  Formy dostawy w sklepie bobbys.pl

  Kupujący ma do wyboru następujące formy dostawy zamówienia złożonego w Sklepie:

  • Kurier
  • Kurier za pobraniem


  Cześć,

  Każdy zakupiony produkt, możesz zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, jeśli nie był używany. Adres wysyłki:

  Bobby's / Green Logistics
  ul. Łubińska 14
  05-532 Łubna

  Będzie mi bardzo miło, jeśli wcześniej napiszesz mail na adres hej@bobbys.pl - ułatwi to zarządzanie zwrotami - jednak nie jest to obowiązkowe :).

  Jeżeli stwierdzisz, że produkt posiada wadę fizyczną lub prawną, możesz złożyć reklamację. 

  Zakres i zasady naszej odpowiedzialności (rękojmi) za wady oraz Twoje uprawnienia reguluje Kodeks cywilny w art. 556 – 576. Jeśli stwierdzisz wadę produktu, powinieneś nas o tym poinformować, określając jednocześnie swoje roszczenie związane ze stwierdzoną wadą lub składając oświadczenie stosownej treści. Możesz w tym celu skorzystać z formularza reklamacyjnego, dostępnego pod adresem https://cdn.shoplo.com/0121/files/bobbys-formularz-odstapienia-od-umowy.doc

  Miłego dnia!

  Udostępnij

  Brak produktów

  /* */