O Bobby’s

O spodenkach Bobby's
Cześć,
cieszę się, że tu jesteś. Mam na imię Magda i stworzyłam firmę Bobby’s po to, aby dzieci mogły spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu. Mocno wierzę, że moje produkty im to umożliwią, nawet podczas chłodniejszych dni. Sama jestem mamą i wiem, jak czasem trudno ubrać dziecko na spacer lub do przedszkola. Zależało mi na prostych krojach i funkcjonalnych materiałach, które chroniłyby przed wiatrem i wilgocią, a także zapewniłyby dodatkową warstwę cieplną. Dzieci potrzebują ruchu na powietrzu, aby budować naturalną odporność. Bawcie się dobrze!Magda, Bobbys Sp. z o.o.

Najważniejsze informacje (FAQ)

Co oznacza, że spodnie Bobby’s chronią odzież?
Spodnie Bobby’s zostały zaprojektowane, by chronić dziecko przed chłodem i wilgocią. Zewnętrzny materiał jest zaimpregnowany, dzięki czemu daje ochronę przed przemoknięciem. W chłodne dni warto zakładać dziecku kilka warstw, co pozwoli uniknąć przegrzania, kiedy będzie ono w ruchu.
Czy materiał, z którego są wyprodukowane spodnie, jest bezpieczny dla dzieci?
Tak, wszystkie materiały mają odpowiednie certyfikaty. Gotowe wyroby testowaliśmy na naszych dzieciach. Mamy w ofercie dwa modele: z thermoshell z polarem od środka oraz impregnowany materiał z bawełnianą podszewką. Podszewka również jest bezpieczna.
Kiedy wkładać spodnie Bobby’s?
Najlepiej wtedy, kiedy jest chłodno i mokro albo gdy chcesz, aby Twoje dziecko wróciło czyste z placu zabaw. Materiał chroni ubrania przed przemoczeniem, więc ani mokra zjeżdżalnia, ani mokra huśtawka nie będą już Wam straszne. Należy jednak pamiętać, że po dłuższym kontakcie z wodą materiał może ulec przemoczeniu.
Czy można w nich skakać po kałużach?
I tak, i nie. Krople wody spływają po tkaninie i nie wsiąkają w nią. Jeśli jednak zanurzysz materiał w wodzie, najpewniej przemięknie.
Czym różni się wersja softshell od basic?
Model basic polecam wszystkim dzieciom, które kochają brudną zabawę, gdyż dzięki odpowiednim zabezpieczeniom spodni praktycznie nie trzeba prać (serio – wystarczy przetrzeć je gąbką). Co trzeba wziąć pod uwagę? Wersja basic nie chroni przed zimnem i jest odporna na wilgoć. Model softshell ma wysokie parametry: 10 000 mm2 oraz 8000 g/m2 oddychalności. Dodatkowo dzięki trójwarstwowej tkaninie utrzymuje ciepło tuż przy skórze. Pierwsza warstwa chroni przed wodą, membrana zapewnia przepływ powietrza, a polar – przyjemne ciepło. Możesz włożyć dziecku takie spodnie na inne ubranie lub też bezpośrednio na ciało. Idealne jako spodnie całoroczne.

Opinie testujących mam

W końcy znalazłam idealne rozwiązanie dla Janka i Franka, no i oczywiście dla mnie – zaganianej matki rozbrykanych 15-miesięcznych bliźniaków

- Magda, mama Janka i Franka

Super spodnie 🙂 Dowiedzieliśmy się o ich trochę przypadkowo i były odpowiedzią na jesienną wilgoć. Wraz z nadejściem września zaczęło częściej padać ale nie przeszkodziło nam to w dalszej zabawie na placu zabaw.

- Kasia, mama Ani

„Wreszcie coś dla mojego rocznego synka, zakładam mu te spodnie do zabawy w piachu i zawsze wraca suchy“

- Ania, Mama Jasia

„Super spodnie, łatwo sie je zakłada , a to ważne bo w tym moim przedszkolu wymagają wygodnych rzeczy bez zamków w spodniach itd, mam dwoje dzieci uciekających przed ubieraniem i inaczej to bierałabym chyba cały dzień“

- Ola, Mama Zosi i Tomka

„Mój syn wraca z przedszkola z czarnymi kolanami, nie dopieram rzeczy. Odkąd mamy te spodnie ograniczyłam ilość prania a rzeczy nie niszczą się tak szybko“

- Renata mama Tymka

Kup spodnie

Spodnie Bobby's są polecane w przedszkolach i żłobkach. Łatwo je założyć, a ich impregnowana warstwa wierzchnia sprawia, że ubranie pod spodem pozostaje czyste i nie niszczy się.

#BOBBY'S
Pokochały go tysiące dzieci i rodziców, dołącz do nas!